Αποστολέας Θέμα: KADLOO ocean date.  (Αναγνώστηκε 14371 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος SER

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6217
    • Προφίλ
Απ: KADLOO ocean date.
« Απάντηση #40 στις: Μάρτιος 22, 2012, 07:44:00 μμ »
Aς πω και εγω την γνωμη μου λοιπον.Τον τελευταιο καιρο,συγκεκριμενα μια βδομαδα και κατι δεν γραφω τιποτα στο φορουμ,απλα παρακολουθω.Η αιτια?Οτι εχω ξενερωσει παρα πολυ με την ολη φαση να μπαινει ο καθενας να γραφει οτι θελει να ασχολουμαστε ολοι με αυτο,και θεματα τα οποια ειναι επικοδομιτικα για το φορουμ να κανουν στην ακρη.Ειχα σκεφτει ακομα και την αποχωρηση,αλλα σε επικοινωνια με φιλο μελος του φορουμ αυτο αλλαξε.Εμ παση περιπτωση,εγω θυμαμαι τον κυριο indy(δεν τον ξερω τον ανθρωπο)καθε μερα να ανοιγει θεμα και να ρωταει Invicta η Steinhart,Orient η Invicta,Invicta η Kadloo,και δεν συμαζευετε.Ωστοσο ολα τα μελη απαντουσαμε ακρως πολιτισμενα και με την αποψη του ο καθενας ομορφα και ωραια.Το κακο ξεκινησε φιλε εσυ που θα ανοιξεις νεο προφιλ(αν δεν εχεις ανοιξει ηδη)με το θεμα Ω που το παρουσιαζες ως αυθεντικο.Καταλαβαινω απο αυτο και με τα τοσα προφιλ που χεις κανει πως ουτε αγαπας τα ρολογια και εισαι λατρης τους,και το μονο που θες ειναι να την σπασεις στους υπολοιπους.Αυτο δεν ειναι μαγκια.Αν θες κανε και εσυ ενα φορουμ και γραφε εκει μεσα οτι γουσταρεις.Παντως για να τελειωσω το ποστ μου αν ξαναγραφτεις και εξηγησεις και ασχοληθεις πραγματικα με τα ρολογια και με την πορεια του φορουμ,πιστευω πως εδω μεσα εισαι ευπροσδεκτος.Αυτα απο μενα.
Φιλικα
Στεργιος

Αποσυνδεδεμένος alexandrosF.

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 478
    • Προφίλ
Απ: KADLOO ocean date.
« Απάντηση #41 στις: Μάρτιος 22, 2012, 07:48:46 μμ »
Aς πω και εγω την γνωμη μου λοιπον.Τον τελευταιο καιρο,συγκεκριμενα μια βδομαδα και κατι δεν γραφω τιποτα στο φορουμ,απλα παρακολουθω.Η αιτια?Οτι εχω ξενερωσει παρα πολυ με την ολη φαση να μπαινει ο καθενας να γραφει οτι θελει να ασχολουμαστε ολοι με αυτο,και θεματα τα οποια ειναι επικοδομιτικα για το φορουμ να κανουν στην ακρη.Ειχα σκεφτει ακομα και την αποχωρηση,αλλα σε επικοινωνια με φιλο μελος του φορουμ αυτο αλλαξε.Εμ παση περιπτωση,εγω θυμαμαι τον κυριο indy(δεν τον ξερω τον ανθρωπο)καθε μερα να ανοιγει θεμα και να ρωταει Invicta η Steinhart,Orient η Invicta,Invicta η Kadloo,και δεν συμαζευετε.Ωστοσο ολα τα μελη απαντουσαμε ακρως πολιτισμενα και με την αποψη του ο καθενας ομορφα και ωραια.Το κακο ξεκινησε φιλε εσυ που θα ανοιξεις νεο προφιλ(αν δεν εχεις ανοιξει ηδη)με το θεμα Ω που το παρουσιαζες ως αυθεντικο.Καταλαβαινω απο αυτο και με τα τοσα προφιλ που χεις κανει πως ουτε αγαπας τα ρολογια και εισαι λατρης τους,και το μονο που θες ειναι να την σπασεις στους υπολοιπους.Αυτο δεν ειναι μαγκια.Αν θες κανε και εσυ ενα φορουμ και γραφε εκει μεσα οτι γουσταρεις.Παντως για να τελειωσω το ποστ μου αν ξαναγραφτεις και εξηγησεις και ασχοληθεις πραγματικα με τα ρολογια και με την πορεια του φορουμ,πιστευω πως εδω μεσα εισαι ευπροσδεκτος.Αυτα απο μενα.
Φιλικα
Στεργιος
+1  ;)
Baume&Mercier classima, Eberhard 8jours, BALL trainmaster TMT,Longines Lindbergh, Zenith Sporto,Lorenz Ouragan,Ω Geneve,Tissot: PRS516 & 1944 & sideral, Philip Watch Sunray, Citizen:Challenge Timer(x2) & aqualand & auto, Vostok amphibia, VE-GAZ14, Junghans MEGA1, Casio DW-7100,TAC,Poljot 3133, Vetta

Αποσυνδεδεμένος poseidon88

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1120
    • Προφίλ
Απ: KADLOO ocean date.
« Απάντηση #42 στις: Μάρτιος 23, 2012, 04:06:18 μμ »
Ρε αγόρι μου tsoureka, indy ή όπως αλλιώς θέλεις, πήγαινε φτιάξε ένα φόρουμ mysuborpohomage&replicawatch.gr να γράφεις και να απαντάς μόνος σου με διαφορετικά ονόματα να χαίρεσαι και άσε εμάς,θα βρούμε πως θα ξαλαφρώσουμε..

Αποσυνδεδεμένος assassin88

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
Απ: KADLOO ocean date.
« Απάντηση #43 στις: Μάρτιος 23, 2012, 04:09:53 μμ »
Μετά τις τελευταίες αποκαλύψεις όπου πλέον δεν έμεινε καμία αμφιβολία ότι πρόκειται για το ίδιο άτομο, έγινε banned.
Ζητώ συγγνώμη από τα μέλη που σας στερώ το review του Kadlloo... :(

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι, μπορεί να μπει πάλι με άλλο username και να το ανεβάσει, δεν θα μου κάνει καμία εντύπωση.
Θοδωρή εκτός από το review μας στέρησες και τον αγαπημένο μας joker,τη μασκότ-πλέον-του φόρουμ!!! :nutty3:
Θα έπρεπε να ντρέπεσαι  ;D
:dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: KADLOO ocean date.
« Απάντηση #44 στις: Μάρτιος 23, 2012, 04:17:38 μμ »
Το μελος tsourekas διαγραφηκε και το thread καθαριστηκε.
Παρακαλω ολα τα μελη να ειστε πιο ψυχραιμοι με τετοια ατομα που στην ουσια τρεφονται απο τη φασαρια που προκαλουν.
Δυστυχως δεν εχουμε τροπο να τα εμποδιζουμε να εγγραφουν.
Παντως σας συγχαιρω ολους για τα αντανακλαστικα σας. Μιλαμε οτι τον μυριζοσαστε απο χιλιομετρα.
Συγγνωμη για την καθυστερηση στο banαρισμα του μελους που δημιουργησε τα προβληματα, αλλα ειμαι εξω και κανω τις διορθωσεις απο το iphone.

Θοδωρης
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.